Rolnička - obrázek Dětský pěvecký sbor Rolnička Praha 12
Aktuální tábor


33. letní tábor – Rolnička na Dřevíči 2021
1. 7.–17. 7. 2021

34. letní tábor a zájezd do Chorvatska
Rolnička v Omiši 2022
1. 7.–10. 7. 2022
Festival dalmatinskih klapa

Zájezd do Chorvatska 2022
A tady je jenom krátký výhled do vzdálenější budoucnosti:

Na začátku prázdnin 2022, přesněji od 1. do 10. 7. 2022 jedeme opět zpívat na Festival dalmatinskih klapa do Omiše :-))) Už si chystejte kalendář, ať vám do toho nic nevstoupí.
Další (i mimosboroví) účastníci jsou také vítáni.

Tábor

Dokumenty a přihláška ke stažení

ON-LINE

rezervace táborového místa:
on-line rezervační stránku si můžete otevřít na tomto odkazu
přihláška (nahrazuje níže „papírovou“ přihlášku):
on-line přihlášku vyplníte zde

Další informace a dokumenty

tečkaÚvodní informace o letním táboru pro zájemce i přihlášené – PDF
tečkaPřihláška na tábor – PDF
tečkaProhlášení o bezinfekčnosti – je možné, že se tento dokument ještě před odjezdem změní, jako to bylo loni... – PDF – dokument, který musí mít všichni účastníci táborů
tečkaPosudek o zdravotní způsobilosti... – PDF – dokument, který musí mít všichni účastníci táborů
tečkaSouhlas rodičů dle zákona č. 372/2011 Sb. O zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování ze dne 6. listopadu 2011 a navazujících předpisů – PDF – dokument, který také musí mít všichni účastníci táborů (zatím nebyl bohužel zrušen.)
tečkaInformace před odjezdem – PDF – budou k dispozici až před odjezdem (na předtáborové schůzce)


Schůzka rodičů a účastníků tábora

Schůzka rodičů a účastníků tábora se koná na PJZŠ Horáčkova 1100, Praha 4 v pondělí 31. května 2021 od 19.00 hodin – bude otevřený pravý přední vchod (kolem fitka). Na schůzce se bude platit tábor, můžete se podívat na fotografie z minulých táborů a dozvíte se potřebné informace před odjezdem.


O táboru

HejdaOpět nadešla doba, kdy se začínají plánovat prázdniny, dovolené a také tábory.
Také k tradici Rolničky patří, že na začátku letních prázdnin jezdí na tábor – letos to bude již po 33. Ti z vás, kdo jste s námi na táboře již byli, zde mnoho nových informací nenajdete – po mnoha letech se podoba tábora ustálila, i když nás letos (ostatně jako každý rok, žekuk) čekají tu větší, tu menší organizační změny k lepšímu.

Pro koho tábor je

I když tábor organizuje Dětský pěvecký sbor Rolnička Praha 12, není to pěvecké soustředění. Tábora se mohou zúčastnit i děti, které do sboru nechodí, sourozenci, kamarádi... zpěv není podmínkou.

AdršpachCo se tam děje

Základ našich činností zůstává stejný, podobně jako v minulých letech přibudou další výlety na zajímavá místečka, kde jsme ještě nebyli. Ani letos neuděláme výjimku z tradičních akcí, jako jsou výlety do skal, hledání a letos doufejme i založení keší, (některé na nás čekají už několik let kuk třeba Náchodský korek), noční výlet skalním městem, výlet do Náchoda, návštěva T. O. Trappers – Horse Ranch, „sádrování“ končetin, hledání zkamenělin v Malých Svatoňovicích, výroba triček a podobně. Nově se letos vydáme na mimotáborové spaní na Hejdu. Přímo v táboře máme také k dispozici nový bazén. Pro zájemce máme připravené krátké fotokurzy, které je provedou tajemstvími při používání jednoduché i složitější fototechniky. Více až na táboře.

Kde tábor je

K tradici našich táborů patří také místo – ATC Velký Dřevíč u Hronova. Zatím jsme se tam vždy setkali s lidmi, kteří pro nás jsou ochotni udělat první-poslední a vůbec se o nás starají, jak nejlépe mohou, a díky kterým probíhají naše tábory bez „lidských“ komplikací. Patří k nim hlavně vedoucí kempu, ale také naši přátelé z různých míst v blízkém i vzdálenějším okolí.

OstašKdy se tábor koná

Letošní tábor je z organizačních důvodů o jeden den kratší – sice nám ten jeden den určitě bude chybět, ale s ohledem na případné vaše další akce to tak bude lepší. Odjíždíme ve středu 1. 7. a vracíme se v sobotu 17. 7. 2021. Případný pozdější nástup nebo dřívější odjezd dítěte je po dohodě možný, ale byla by škoda přijít např. o závěrečnou hru.

Jak to tam vypadá

Jako vždy je tábor stanový – stany typu iglú s předsíňkou jsou sice velikostí pro 4 osoby, ale bydlíme jenom po dvou. Po zkušenostech a s ohledem na táborový program a činnosti se maximální počet dětí ustálil na „rodinném“ čísle 10.

HronovKolik tábor stojí

Cena za 17denní pobyt pro členy sboru zůstává stejná jako v minulém roce – 4 800 Kč, pro ostatní 5 300 Kč. Tato částka je konečná a děti v průběhu tábora samozřejmě nemusí z vlastního kapesného na nic připlácet. Stále platí, že pokud se tábora zúčastní společně přihlášená dvojice, má z ceny tábora slevu 200 Kč na osobu. Vše ostatní (v případě, že ještě dojde k nějakému nepředpokládanému zdražení) doplácí sbor ze svých vlastních prostředků. Rozpočtové minimum je 8 dětí. Cena zahrnuje vše – dopravu, stravování, ubytování, pojištění, doprovod i všechny ostatní táborové aktivity, výlety, vstupenky, hry atd. Tábor můžete platit v hotovosti (nejpozději na schůzce v pondělí 31. 5. 2021) nebo převodem z účtu (nutno odeslat do 20. 5.). Samozřejmostí je potvrzení nebo faktura pro zaměstnavatele rodičů na příspěvek z FKSP.

TáborPřihláška

Protože o tábor bývá zájem také ze strany mimosborových účastníků, kteří s námi již na táboře byli, je nutné přihlásit se co nejdříve. Závaznou přihlášku odevzdejte nejpozději do 10. dubna 2021, (do té doby jsou místa rezervována pro členy sboru) ale raději dříve, protože přihlášky se budou registrovat v pořadí, v jakém je odevzdáte, a maximální počet je opravdu 10. Podrobné informace, data, časy, věci s sebou a podobně obdržíte na schůzce pro rodiče i děti v pondělí 31. 5. 2021. Údaje na přihlášce, které zatím neznáte, můžete doplnit během června.

Tábor :-)Kde se dozvím ještě více

Případné další doplňující informace můžete získat na e-mailové adrese rolnickapraha12(zavináč)seznam(tečka)cz nebo na telefonním čísle 608 237 147 kdykoliv. Vše najdete během února též na našich internetových stránkách www.rolnickapraha12.cz. V sekci Tábory, výlety, TepliceŠipkaTáborový archiv se také můžete podívat na část táborového deníku a fotogalerie z loňského roku.