Rolnička - obrázek Dětský pěvecký sbor Rolnička Praha 12


Sborové a táborové zpěvníky

Jak to bylo dříve

Takto vypadaly naše „pracovní materiály“ – zpěvníky ve formátu A5, které jsme zpočátku používali při sborových zkouškách. Táborové zpěvníky mají (až na jednu výjimku) zelený přebal. Podrobnosti o zpěvníkách a seznamy písniček si můžete zobrazit kliknutím na obálku zpěvníku.
V současné době už sborové zpěvníky nepoužíváme – repertoár sboru je velmi rozmanitý a všechny písničky není možné na začátku roku podchytit. Místo toho najdete naše písničky v sekci Repertoár na jednotlivých listech s notovým záznamem nebo textem, někde i s nahrávkou nebo midi souborem.


Zpěvník číslo 1 Zpěvník číslo 2 Zpěvník číslo 3 Zpěvník číslo 4 Zpěvník číslo 5 Zpěvník číslo 6 Zpěvník číslo 7 Zpěvník číslo 8 Zpěvník číslo 9 Zpěvník číslo 10 Zpěvník číslo 11 Zpěvník číslo 12 Zpěvník číslo 13 Zpěvník číslo 14 Zpěvník číslo 15

Jak je to dnes

Zpěvníky už se v této podobě nevydávají, nahradila je čtyři „souborná“ vydání ve větším formátu A4, ve kterých jsou původní zpěvníky seskupené podle zaměření. Na zkouškách už s těmito sešity nepracujeme, jsou určené spíše pro zájemce.
Kromě toho používáme jako pracovní materiál na sborových zkouškách dva zpěvníky, které obsahují celkem 150 písní bez rozlišení žánru, z nichž velká část patří ke stálému repertoáru sboru. Podrobnosti o těchto zpěvníkách a seznamy písniček si můžete zobrazit kliknutím na obálku zpěvníku.


Zpěvník sborový Vánoční zpěvník Táborové zpěvníky 1 Táborové zpěvníky 2 Pracovní zpěvník 1 Pracovní zpěvník 2