Rolnička - obrázek Dětský pěvecký sbor Rolnička Praha 1219. letní tábor – Rolnička na Dřevíči 2007

Informace před odjezdem

ODJEZD : v sobotu 30. června 2007 v 7.53 z Prahy – Smíchova (!!!) (R955)
NÁVRAT : v úterý 17. července 2007 v 17.45 – Praha – Hlavní nádraží (R1785/962)
ADRESA : Tábor DPS Rolnička, Autocamping Velký Dřevíč, Hronov IV, PSČ 549 34
TELEFONICKÉ SPOJENÍ (pouze v nutných případech) : 608 237 147


SRAZ NA ODJEZD : Vlak vyjíždí z Prahy – Smíchova, kde by sice nemuselo nastupovat tolik lidí, ale jedou pouze 3 vagóny, a tak bude nutné si včas najít místa (začátek prázdnin a sobota). Sraz je v hale nádraží Praha -Smíchov nejpozději v 7.30. V okamžiku, kdy bude ohlášeno nástupiště, se přesuneme k vlaku (i tehdy, bude-li to dříve než v 7.30 – sledujte vývěsku). Vlak by měl být přistaven mezi 7.30 a 7.45.

VĚCI S SEBOU (povinné):

ODĚV A OBUV (pouze orientační seznam) : ZVLÁŠTNÍ VÝBAVA : jedno starší prostěradlo, kterého by nebyla škoda (vrátí se zpět domů) - určeno k položení na podlážku stanu, aby : 1) se zmenšilo nebezpečí jejího poškození, 2) se dalo ve stanu snadněji UKLÍZET (v případě potřeby možno i s obsahem komplexně vytáhnout ze stanu jako balík a odnést do potoka nebo přímo do popelnice...

VŠECHNY DĚTI MUSÍ MÍT : spací pytel a karimatku

DOKLAD O ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOSTI… (ke stažení zde) odevzdejte potvrzený od ošetřujícího lékaře nejpozději při odjezdu – bez něho dítě nemůže odjet!

DÁLE S SEBOU : očkovací průkaz a průkaz pojištěnce zdravotní pojišťovny (obojí může být kopie). Případné pravidelně užívané léky předejte v dostatečném množství (označte jméno dítěte a dávkování – děti je nesmějí mít u sebe).

TRAMVAJENKU, CESTOVNÍ PAS nebo jiný doklad s fotografií a rodným číslem nebo datem narození (pouze děti starší 10 let) – nutné pro slevy.

VŠECHNY VĚCI by měly být zabalené v batohu nebo krosně, v žádném případě v kufru, protože by ho nebylo kam uložit ve stanu.

NA CESTU : dejte dětem jídlo na celý den - potraviny, které snadno nepodléhají zkáze. Do kempu přijedeme před polednem, večeři už budeme mít společnou.

Případné další informace nebo podrobnosti, které by vás mohly zajímat, je možné získat na obvyklém telefonním čísle : 608 237 147 nebo na e-mailové adrese rolnickapraha12@seznam.cz