Rolnička - obrázek Dětský pěvecký sbor Rolnička Praha 1218. letní tábor – Rolnička na Dřevíči 2006

Informace před odjezdem

ODJEZD : v sobotu 1. července 2006 v 8:10 z Prahy – Hlavního nádraží (R749)
NÁVRAT : v úterý 18. července 2006 v 16:57 – Praha – Hlavní nádraží (R748)
ADRESA : Tábor DPS Rolnička, Autocamping Velký Dřevíč, Hronov IV, PSČ 549 34
TELEFONICKÉ SPOJENÍ (pouze v nutných případech) : 608 237 147


SRAZ NA ODJEZD : Protože se proti loňsku nijak nevylepšil jízdní řád a náš vlak, který dříve vyjížděl z Prahy-Smíchova, opět vyjíždí z Chebu a jedou pouze 3 vagóny, budeme nastupovat do již obsazeného vlaku. Proto je nutné být na nástupišti včas s ohledem na množství cestujících (začátek prázdnin a sobota). Sraz je v hale Hlavního nádraží nad prostředním schodištěm od pokladen (sloup u baget) nejpozději v 7:30, v okamžiku, kdy bude ohlášeno nástupiště, se přesuneme k vlaku (i tehdy, bude-li to dříve než v 7:30 – sledujte vývěsku). Vlak by měl přijet asi v 7:45.

VĚCI S SEBOU (povinné): ODĚV A OBUV (pouze orientační seznam) : ZVLÁŠTNÍ VÝBAVA : jedno starší prostěradlo, kterého by nebyla škoda (vrátí se zpět domů) - určeno k položení na podlážku stanu, aby : 1) se zmenšilo nebezpečí jejího poškození, 2) se dalo ve stanu snadněji UKLÍZET (v případě potřeby možno i s obsahem komplexně vytáhnout ze stanu jako balík a odnést do potoka nebo přímo do popelnice...

VŠECHNY DĚTI MUSÍ MÍT : spací pytel a karimatku

DOKLAD O ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOSTI… (ke stažení zde) odevzdejte potvrzený od ošetřujícího lékaře nejpozději při odjezdu – bez něho dítě nemůže odjet!

DÁLE S SEBOU : očkovací průkaz a průkaz pojištěnce zdravotní pojišťovny (obojí může být kopie). Případné pravidelně užívané léky předejte v dostatečném množství (označte jméno dítěte a dávkování – děti je nesmějí mít u sebe).

TRAMVAJENKU, CESTOVNÍ PAS nebo jiný doklad s fotografií a rodným číslem nebo datem narození (pouze děti starší 10 let) – nutné pro slevy.

VŠECHNY VĚCI by měly být zabalené v batohu nebo krosně, v žádném případě v kufru, protože by ho nebylo kam uložit ve stanu.

NA CESTU : dejte dětem jídlo na celý den - potraviny, které snadno nepodléhají zkáze. Do kempu přijedeme před polednem, večeři už budeme mít společnou. Do vlaku s sebou doporučuji mokrou žínku v igelitovém sáčku nebo vlhčené ubrousky na otření rukou.

Případné další informace nebo podrobnosti, které by vás mohly zajímat, je možné získat na obvyklém telefonním čísle : 608 237 147 nebo na e-mailové adrese dps-rolnicka@quick.cz